I na Lesné jsme sbírali úspěchy!

6.5.2018

V Lesné se tentokrát závodilo ve dvou dnech. Zatímco v sobotu se jely všechny individuální "kolečkové" disciplíny, v neděli čekal na zájemce canicross a to hned na dvou tratích - kratší pětikilometrová a delší dvanáctikilometrová. Ve všech závodech se mimořádně dařilo ManMaťákům. 

V bikejöringu můžů zvítězil o sedm sekund Michal Ženíšek, sedmý dojel Vlastík Keltner a osmý Michal Mayer. I v bikejöringu žen jsme brali zlatou medajli s náskokem sedmi sekund a to zásluhou Nicole Marešové.
Koloběžku s jedním psem manmaťáci ovládli. Vyhrála jednoznačně Martina Štěpánková, před druhým Jirkou Suchým. Čtvrtý pak dojel Michal Ženíšek a pátý byl Jirka Suchý při svém druhém startu. V koloběžce se dvěma psy pak byl úspěšný Vlastík Keltner, který bral stříbro.

V neděli se pak běžel canicross. V kategorii juniorek doběhla třetí Zuzka Jílková. V canicrossu veteránů zvítězil Jirka Suchý, Vlastík Keltner pak byl sedmý. V canicrossu žen pak s velkým náskokem zvítězila Martina Štěpánková, Kamča Šrolerová byla doběhla devátá. V kategorii žen na dlouhé trati dominovala Nicole Marešová a druhá byla Václavka Kuříková. 

Je vidět, že naši závodníci se opět neztratili a věřím, že jejich úspěšné tažení bude pokračovat i na dalších závodech. Výsledky ze soboty jsou ZDE a z neděle TADY