ManMaťáci byli opět vidět

29.4.2018

Hned na několika frontách bojovali tento víkend ManMaťáci. Nejvíce jich, dle očekávání, vyrazila do Liberce, kde se uskutečnil Ještědský canicross se startem pod sjezdovkou a cílem na Ještědu. Na závodníky tak na 6,5 kilometru dlouhé trati čekalo úctyhodné převýšení 725 metrů. S náročnou tratí se všichni popasovali úspěšně - v kategorii juniorek doběhla pátá Kristýna Bečvářová a mezi ženami se psy nad 15 kg byla Jana Draslarová čtvrtá, Václavka Kuříková pátá a Zdeňka Dušková třináctá. A to běželo holek hned 38! Kompletní výsledky najdete TADY

V Liberci pak proběhlo i představení knížky Sportuj se psem, kdy Kamča s Káťou podepisovaly knížky a proběhla i soutěž o několik výtisků!

Na Hard dog race do Maďarska vyrazil Michal Mayer. Hard dog race je obdobou tolik populárního Spartan race, ale absolvuje se se psy. Michal na něj vyrazil se svojí devítiletou fenkou baucerona Imigen Warrior Soul a v konkurenci více než 700 týmů doběhli na parádním 52. místě. Kdo by chtěl Hard dog race vyzkoušet a nechce jezdit do zahraničí, má šanci 15. září v Opatově u Svitav.