ManMaťáci makají i v červnu!

11.6.2018

Už na konci května zahájil sezonu po narození potomka Tomáš Jaša a navázal na své podzimní výsledky. Nebílovský běh v sadech absolutně ovládl a v kategorii canicrossu jasně zvítězil.

Martina Štěpánková vyrazila v sobotu na jeden z mála triatlonů se psy. Závod se uskutečnil v severočeském Varnsdorfu a pořadatelé se vzhledem k počasí rozhodli pro velice rozumné vzdálenosti jednotlivých úseků, takže pesani neměli žádné problémy. Závod startoval 150m plavání, následovaly 4 km na kole a závod končil 1,3 km běhu. Martina naprosto deklasovala všechny soupeře a doběhla s Nickem první v absolutním pořadí celého závodu.

A protože naši členové se často objevují na závodech i bez psů, mohli jsme o víkendu vidět Petra Fochlera na startu pražského Běhu pro paměť národa. Fundraisingový běh měl za úkol hlavně připomenout naši minulost a vybrat prostředky pro další činnost neziskové organizace Post Bellum, která shromažďuje vzpomínky pamětníků na důležité momenty našich dějin. Petr se zde rozhodl pro 5 km trať, kterou jasně vyhrál v absolutním pořadí a obhájil tak loňské vítězství!