Odstartovala Canicross tour s Fitminem

18.6.2018

Canicross tour s Fitminem se objevila letos na canicrossovém nebo poprvé. Už když byly zveřejněny první propozice, vypadalo to na hodně lákavou akci a očekávání byla vysoká. A jak se ukázalo o víkendu, akce se hodně podařila. I podle ohlasů závodníků neměl Liberecký závod chybu. Parádní trať, kdy se střídaly výběhy i seběhy pořádně prověřila kondici i souhru všech týmů. Vše jen okořenila čipová časomíra a výsledky prakticky hned po doběhu. Přejeme pořadatelům, aby se jim podařilo vysokou laťku udržt i zbývající dva závody :)

A jak se dařilo na závodě našim manmaťákům? Jako vždy byli pořádně vidět. V absolutním pořadí závodu totiž obsadili všechny tři medajlová místa. V kategorii žen se psy nad 20 Kg kralovala již tradičně Martina Štěpánková, která si s Nickem vyběhala pro zbývající závody hodně nadějnou pozici. V kategorii mužů se psy nad 20 Kg pak zvítězil Tomáš Jaša, který za sebou nechal na druhém místě Milana Sudka. Kluci běželi opravdu parádně a věřím, že své pozice obhájí i v následujících závodech. Další díl seriálu se koná 18. 8. 2018 v Hrubé Skále. Propozice můžete najít ZDE a výsledky z Liberce jsou TADY