Podzimní sezonu jsme zakončili v Polsku!

4.12.2019

Závěr letošní off-snow sezóny pohostil ManMaťáky závod u polského zámku Kliczków pod taktovkou Rafała Śmiałkowskeho. Závod se konal 30.11. – 1.12. a byl perfektně přichystán. Na trati bylo nachystáno nemálo nástrah a to dělalo závod zajímavější. Značení a připravenost tratě byla perfektní, popadané listí vyfoukané, každý kořen výrazně označený, zde se nedá vytknout žádná chybička. Trať byla celkově rychlá.

ManMaťáci to v prvním kole pořádně rozjeli. Nezalekli se velice rozmanité trati a sbírali cenná umístění před druhým startem. Celé sobotní soupeření provázely také krušné chvíle. Při myšlenkách na ošklivý pád člena z české výpravy, který s velkým štěstím dopadl dobře.

Po setmění ukázal krásy Zámek Kliczków, kde se konal nádherný musher večer, pro všechny zúčastněné závodníky a jejich doprovod s výborným rautem a živou kapelou. Báječná nálada z tohoto večera se promítala do nedělního druhého kola, kde se ManMaťáci probojovali ke krásným výsledkům.

Je nutné ovšem vyzdvihnout Jiřího Suchého, který po prvním kole v kategorii scooter muži vedl, ale protože se jeho psí parťák po závodě necítil dobře, rozhodl se druhé kolo neodstartovat. Jirko gratulujeme měli jste rozjeto moc hezky!

Veliké poděkování patří celému polskému realizačnímu týmu. Krásné místo v podzámčí dávalo celému závodnímu víkendu, úžasný nádech důležitosti. Perfektní značení trati, úžasné po závodní zázemí s dostatkem teplých nápojů a občerstvení. Sobotní večer zakončen musher večírkem na Zámku Kliczków neměl chybu. Určitě je to úžasné místo na výlet. Moc děkujeme za krásné závody a těšíme se na další ročník! Kompletní výsledky jsou TADY a fotky ZDE.

Napsala: Aneta Konvalinová
Foto: Andrzej Rasczuk a Huskylove

A jak se dařilo našim závodníkům?

Ondra Exler - bikejöring muži - 3. místo

Vlasta Keltner - bikejöring muži - 16. místo

Hanka Kučerová - 5. místo bikejöring ženy

Linda Suchá - bikejöring ženy - 8. místo

Martina Štepánková - 1. místo scooter ženy

Václavka Kuříková - 5. místo scooter ženy

Aneta Konvalinová - 6. místo scooter ženy

Jana Draslarová - 8. místo scooter ženy

Michal Mayer - 5. místo scooter muži

Jirka Suchý - 1. místo SC2