Poslední podzimní závody jsou za námi!

2.12.2018

Zbrusu nový závod Břežanská sedma se uskutečnil poslední listopadový víkend v Břežanch u Horažďovic. Pořadatelé si na závodníky připravili krásnou trať vedenou po lučních a lesních cestách v okolí Břežan. Trať měřila téměř 8 kilometrů a závod se tak zařadil mezi jeden z nejdelších sprintových závodů sezony. Naši závodníci se ale s tratí poprali statečně a opět sbírali vavříny.
V kategorii A1 zvítězila Kačka Kulhánková a potvrdila skvělou formu, kterou v této sezoně se svými psy nabrala. Třetí byl v této kategorii Petr Gurega. V katgorii C zabodovala Jana Králová, která si odvážela stříbrnou medaili. V kategorii C1 zvítězil s náskokem Lukáš Klíma a přidal do sbírky další kvalitní výsledek. V kategorii koloběžky s jedním psem dojel na 5. místě Vlastík Keltner, který zabodoval i v kategorii se dvěma psy, kde dojel na druhém místě! Třetí pak dojela Jana Králová. Kategorii SC21 pak ovládla Veronika Klímová. Skvělé výsledky!
Kompeltní výsledky ze závodu jsou TADY

Hon na Mikuláše se uskutečnil už první adventní víkend v Praze - Klánovicích. Kvalitně uspořádaný závod pod taktovkou Nučické smečky opět přilákal velké množství závodníků. Navzdory nepřízni počasí, kdy těsně před závodem nasněžilo a polovinu neděle propršelo si všichni závod užili a věřím, že odjížděli z posledních podzimních závodů spokojení. Ani ManMaťáci se počasí nezalekli a snažili se podzim uzavřít úspěšně.
V katgorii koloběžky se psy nad 45 cm kohoutkové výšky dojela na třetím místě Nicole Marešová a na čtvrtém Aneta Konvalinová. Nicole Marešová pak dojela třetí i na kole. V canicrossu mužů se psy nad 15 kg zvítězil s poměrně velkým náskokem Dušan Erbs, který se do cancirossového závodu pustil po roční pauze a hned vítězně. Druhý doběhl v této kategorii Aleš Jindra. Celkové výsledky závodu jsou ZDE.

V Německu se pak uskutečnily závody Klaistov, kde vyhrála v kategorii SC 21 Pavlína Hrabalová a v kategorii LT2 Romana Guregová!